Fundacja Historia Vita i Migranciwpolsce łączą siły

Miło mi poinformować, że wrzesień, między innymi, zaowocował sformalizowaniem współpracy Fundacji Historia Vita z portalem Migranciwpolsce na czele z Anną Piotrowską – Prezes Zarządu spółki Hartstein Ag sp. z o.o.

Migranciwpolsce.pl to projekt zrzeszający fundacje
i stowarzyszenia pomagające uchodźcom i migrantom oraz instytucje działające na rzecz kryzysu humanitarnego na świecie. „

~Migranciwpolsce

Portal Migranciwpolsce skupia wokół siebie międzynarodowe środowiska ludzi i instytucji związanych z pomocą humanitarną. Ludzi potrzebujących pomocy, tych, którzy są skłonni jej udzielić, jak również tych, którzy łączą jednych i drugich.

Migranciwpolsce i Historia Vita łączą siły

” Portal jest serwisem apolitycznym.
Nie jesteśmy związani z żadnym obozem politycznym.
Nasz projekt powstał z chęci pomagania najbardziej potrzebującym poprzez szerzenie informacji na temat działań, jakie są podejmowane przez instytucje niosące pomoc, a także z chęci uświadamia czytelników
i potencjalnych darczyńców odnośnie sytuacji związanej
z kryzysem humanitarnym na świecie. „

~Migranciwpolsce

W dzisiejszych czasach i świecie, to ważne, aby się wspierać i łączyć siły. Z tymi, którzy myślą i działają podobnie, z tymi, którzy mają na uwadze ten sam cel. Wszyscy chcemy pomagać, a razem możemy to robić jeszcze efektywniej.

Agnieszka Ulatowska
Główny Koordynator Akcji Ukraina
Fundacja Historia Vita