Partnerzy

Fundacja nie zrealizowałaby nawet drobnej części inicjatyw, jakich się podjęła, gdyby nie prywatne osoby, instytucje, stowarzyszenia i niezależne firmy, które wspierają działania Fundacji na wielu frontach.
Znajdują się wśród nich:

Gmina MIejska Kraków – wspierając nas finansowo i promocyjnie.
http://www.krakow.pl  http://ngo.krakow.pl

Biblioteka Publiczna w Myślenicach – w której regularnie odbywają się spotkania z pisarzami oraz innymi zaproszonymi gośćmi, spotkania fantastyczne oraz można na miejscu wypożyczyć literaturę, w tym fantastykę.
http://www.biblioteka.myslenice.pl/

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie – w Artetece, agendzie WBP, co tydzień odbywają się spotkania klubu fantastyki „Krakowskie Smoki” – gry planszowe, RPG, spotkania z pisarzami, prelekcje i wykłady.
http://www.rajska.info/

Konfraternia Rycerska – bractwo rycerskie, grupa fascynatów historii i kultury wieków średnich. Odtwarza zarówno kulturę materialną, jak i tańce, muzykę, prezentują turnieje rycerskie, łucznicze i inne…
http://www.konfraternia.eu/

Krakowska Sieć Fantastyki – stowarzyszenie, które zajmuje się wspieraniem fantastyki i prowadzeniem działalności o tematyce fantastycznej – wydarzeń, spotkań, gier, turniejów, konferencji i prelekcji.
http://ksf.org.pl/
KSF site_logo

Myślenicki Klub Fantastyki (MKF) – stowarzyszenie miłośników fantastyki działające na terenie Małopolski i wspierające promowanie literatury, fantastyki, kreatywnego spędzania czasu i rozwoju młodzieży.

http://www.mkf.rpg.pl/

Małopolski Klub Fantastyki – stowarzyszenie działające głównie na obszarze Krakowa, którego Członkowie regularnie organizują konwenty „Lajconik”.

Szkoła Podstawowa nr 37 w Krakowie – „Szkoła z pasją”. Nosząca imię Juliana Tuwima, aktywnie wspiera m.in. działalność harcerską, bractw rycerskich oraz fantastów.

http://sp37.net/

Stowarzyszenie Krakowski Airsoft – Zajmuje się organizowaniem spotkań oraz treningów wykorzystujących repliki asg, a także prowadzeniem działalności szkoleniowej i wydawniczej w tym zakresie. Współpracuje zarówno z innymi grupami graczy, grupami rekonstrukcji historycznej, jak i z podobnymi stowarzyszeniami.
http://krakowskiairsoft.pl/

Śląski Klub Fantastyki – organizacja o ponad dwudziestoletniej historii, promująca literaturę i kulturę, ze szczególnym uwzględnieniem fantastyki. Organizuje corocznie konwenty i spotkania literackie.
http://www.skf.org.pl/

Festwial Fantastyki Pyrkon – W 1999 roku Klub Fantastyki „Druga Era” postanowił zorganizować pierwsze tego typu spotkanie w Poznaniu. W ciągu czternastu edycji impreza rozrosła się i stała największym w Polsce i jednym z największych w Europe zlotem miłośników fantastyki.
http://pyrkon.pl/2015/

Dodaj komentarz